LoginNotification (1.0.5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Value
it: Valore

en: Configuration
it: Configurazione

en: Language code
it: Codice della lingua

en: About
it: Informazioni

en: Text format
it: Formato del testo
