LoginNotification (1.0.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Value
ja: 値

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Language code
ja: 言語コード

en: About
ja: アバウト

en: Text format
ja: テキストフォーマット
