LoginNotification (1.0.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Value
jv: Biji

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani

en: Text format
jv: Format tèks
