LoginNotification (1.0.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
