LoginNotification (1.0.5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
