LoginNotification (1.0.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
