LoginNotification (1.0.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Value
ku: نرخ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
