LoginNotification (1.0.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Value
lt: Reikšmė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie

en: Text format
lt: Teksto formatas
