LoginNotification (1.0.5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Value
lv: Vērtība

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par

en: Text format
lv: Teksta formāts
