LoginNotification (1.0.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Value
mn: Утга

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
