LoginNotification (1.0.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Value
mr: किंमत

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
