LoginNotification (1.0.5) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Value
ms: Nilai

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: About
ms: Perihal

en: Text format
ms: Format teks
