LoginNotification (1.0.5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
