LoginNotification (1.0.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Value
ne: मान

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: About
ne: बारेमा
