LoginNotification (1.0.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Value
nl: Waarde

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Language code
nl: Taalcode

en: About
nl: Over

en: Text format
nl: Tekstopmaak
