LoginNotification (1.0.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Value
oc: Valor

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: About
oc: A prepaus

en: Text format
oc: Format de tèxte
