LoginNotification (1.0.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Value
pl: Wartość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Language code
pl: Kod języka

en: About
pl: O stronie

en: Text format
pl: Format tekstu
