LoginNotification (1.0.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Value
ro: Valoare

en: Configuration
ro: Configurație

en: Language code
ro: Codul limbii

en: About
ro: Despre

en: Text format
ro: Formatare text
