LoginNotification (1.0.5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Value
ru: Значение

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Language code
ru: Код языка

en: About
ru: Информация

en: Text format
ru: Текстовый формат
