LoginNotification (1.0.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Value
sk: Hodnota

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o

en: Text format
sk: Textový formát
