LoginNotification (1.0.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Value
sl: Vrednost

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu
