LoginNotification (1.0.5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Value
sv: Värde

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Language code
sv: Språkkod

en: About
sv: Om

en: Text format
sv: Textformat
