LoginNotification (1.0.5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Value
te: విలువ

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
