LoginNotification (1.0.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Value
th: ค่า

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ
