LoginNotification (1.0.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Value
tr: Değer

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Language code
tr: Dil kodu

en: About
tr: Hakkında

en: Text format
tr: Metin biçimi
