LoginNotification (1.0.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
