LoginNotification (1.0.5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Value
uk: Значення

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Language code
uk: Код мови

en: About
uk: Про модуль

en: Text format
uk: Текстовий формат
