LoginNotification (1.0.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Value
vi: Giá trị

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Text format
vi: Định dạng văn bản
