Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Custom
fa: سفارشی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Logo path
fa: مسیر آرم
