Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Custom
tr: Özel

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Logo path
tr: Logo yolu
