Logo Image Enhanced (1.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: None
el: Κανένα

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Media
el: Μέσα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Logo path
el: Διαδρομή λογότυπου
