Logo Image Enhanced (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: None
sk: Žiadne

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Logo path
sk: Cesta k logu
