Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Configuration
af: Konfigurasie
