Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Logo path
am: የአርማ ዱካ
