Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: High
ar: مرتفع

en: Low
ar: منخفض

en: N/A
ar: غير موجود

en: Media
ar: وسائط

en: Configuration
ar: الضبط

en: Alt Text
ar: النص البديل

en: Logo path
ar: مسار الشعار
