Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: N/A
ast: N/D

en: Configuration
ast: Configuración
