Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: N/A
az: Yox

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Logo path
az: Loqo marşrutu
