Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: N/A
be: Не даступна

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: Logo path
be: Сцежка да лагатыпу
