Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
