Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
