Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
