Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko
