Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: N/A
ca: No aplica

en: Media
ca: Multimèdia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Logo path
ca: Camí del logotip
