Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Media
cs: Média

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Logo path
cs: Cesta k logu
