Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
