Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Logo path
da: Logosti
