Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Logo path
eo: Dosierindikilo de emblemo
