Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: - None -
es: - Ninguno -

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Sync
es: Sincronización

en: N/A
es: N/D

en: Media
es: Multimedia

en: Configuration
es: Configuración

en: Enable debug mode
es: Activar modo de depuración

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Logo path
es: Ruta del logo

en: Image loading attribute
es: Atributo de carga de imagen
