Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: N/A
et: Puudub

en: Media
et: Meedia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Logo path
et: Logo teekond
