Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Logo path
eu: Logoaren bidea (path)
